MASZYNY CNC

Idealne do maszyn tego typu, seria głowic laserowych PLH3D ma wysoką tolerancję na drgania i wibracje a zakryta płytka drukowana jest odporna na metalowe odłamki. Głowice są bardzo łatwe do zaadaptowania w maszynie CNC z powodu małego rozmiaru w porównaniu z laserami CO2. Mają też bardzo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Głowice mogą być sterowane sygnałami TTL, PMW jak i z sygnałem analogowym. Istnieje możliwość dostosowania produktu i dodania loga producenta.

Akcesoria Dostępne akcesoria w serii PLH3D sprawiają że praca z głowicami jest bardziej łatwiejsza i przyjemniejsza. Więcej informacji można uzyskać na naszej witrynie internetowej: optlasers.com/pl/35-accessories-and-safety

Parametry Techniczne W ofercie oferowane dwa modele: PLH3D-6W-XF który posiada dodatkowe usprawnienia jak między innymi silniejszy wentylator i pokrętło do ustawiania odległości skupienia oraz PLH3D-6W w podstawowej wersji jednak mający tę samą mocą i niższą cenę.

Dysza serii PLH3D (adapter Ø43mm) Kształtuje powietrze wydmuchiwane przez wentylator i chroni optykę. Zalecana przy grawerowaniu lub cięciu materiałów wytwarzających dużo dymu. Mocowana magnetycznie.

Magnetyczna stacja dokująca PLH3D Series Umożliwia błyskawiczny montaż i demontaż głowicy laserowej. Dzięki temu rozwiązaniu chronimy laser przed pyłem podczas gdy nie jest używany.

Opt Lasers | Zastosowania | Urządzenia CNC | Drukarki 3D | O nas