DRUKARKI 3D

Światło 450nm pozwala grawerować na filamentach o różnych kolorach. Sterowanie głowicy jest kompatybilne z kilkoma rodzajami sygnałów sterujących, takich jak TTL, PWM i sygnał analogowy. Szeroki zakres napięcia zasilania (12V - 24V) oraz niewielka masa głowicy (210g/7.4 oz) czyni ją pasującą do większości drukarek 3D na rynku. Dostępne są również różnorodne opcje i rozwiązania typu OEM.

Głowice laserowe serii PLH3D wykorzystują diody laserowe (450 nm) o wysokiej mocy - nową technologię, przewyższającą w wielu aspektach tradycyjnie używane lasery, takie jak np.: CO2, które są droższe w utrzymaniu i znacznie większe. Diodowe głowice są niezwykle łatwe w montażu. Mogą pracować na różnych materiałach, takich jak tworzywa sztuczne, skóra, drewno, tektura czy tekstylia. Dodatkowo są w stanie znakować stal nierdzewną i tytan.

Rozwiązania OEM Laser jest w pełni konfigurowalny odnośnie jego konstrukcji, oraz pozostałych parametrów takich jak wymiary mechaniczne i kształt, wentylator, wielkość pola skupienia, odległość od grawerowanej powierzchni, mocy optycznej oraz złącz. Możliwość personalizacji stanowi idealną opcję dla producentów i dystrybutorów drukarek 3D i maszyn CNC. Nasi inżynierowie wnikliwie współpracują z kontrahentami w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Prototypy PCB Używając czarnej farby i lasera możemy bardzo szybko przygotować płytkę drukowaną do trawienia bez potrzeby stosowania techniki termotransferu.

Opt Lasers | Zastosowania | Urządzenia CNC | Drukarki 3D | O nas